• Свеж
Победа креативна Санта Музичка вода Глобус Фенер 10,5 ч со вртежната сјајна батерија управувана, тајмер и USB
zoom_in

Победа креативна Санта Музичка вода Глобус Фенер 10,5 ч со вртежната сјајна батерија управувана, тајмер и USB

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Направено од пластика. Континуирано вртење со сјај. 6 H на - 18 часа од тајмерот. Производот бара АА*3 алкални батерии (не се вклучени) за да функционираат. Не користете батерии за полнење. Не мешајте типови на батерии. Не мешајте стари и нови батерии. Направено од пластика. Континуирано вртење со сјај. 6 H на - 18 часа од тајмерот. Производот бара АА*3 алкални батерии (не се вклучени) за да функционираат. Не користете батерии за полнење. Не мешајте типови на батерии. Не мешајте стари и нови батерии. Победа креативен Санта Музички воден глобус фенер 10,5 "ч со вртежната сјајна батерија управувана, тајмер и USB. Снежниот свет Спинер е изработен од цврста пластика. Моторот прави сјајни вртење постојано во ова LED светло светло за снег глобус. не е вклучено) 3 прекинувач за позиција на позиција, 6 часа на, 18 часа исклучено. За употреба во затворен простор. Забелешка : нежно флип за да го олабавите сјајот, за да избегнете оштетување, не се тресете.

Избор на клиенти..