• Свеж
Quzioxe Flat Bill Bream Cap Хип хоп капа Бејзбол капа за мажи жени прилагодливи квадратни рамни станови на камиони за камиони со камиони
zoom_in

Quzioxe Flat Bill Bream Cap Хип хоп капа Бејзбол капа за мажи жени прилагодливи квадратни рамни станови на камиони за камиони

DEN 255.84

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Материјал : Полиестерска ткаенина Твил, одличен квалитет, издржлив, лесен. Трае години. Погоден за абење за време на летото, пролетта, зимата и есента. Прилагодлива големина на Snapback (приближно) : висока : 4,3 инчи. Обем на затворање : 22.4-23,6 инчи / 57-60 см (една големина се вклопува претежно, не одговара за голема глава). Заштитете : Класична капа на рамен шминка. Широкиот дел ќе ја задржи главата ладна во исто време да го заштити лицето и кожата од изложување на сонце. Модна шема : Посебната шема на капакот ве прави попривлечни, кул и шармантни. Погоден за обичен, спорт, хип-хоп или други прилики. Прекрасен подарок : Погоден за абење во текот на летото, пролетта и есента. Исто така, тоа е добар избор за подароци за роденден, годишнини, благодарност и хризми и др. Оваа капа на рамен шминка е дизајниран со печатени обрасци, едноставни, романи и модерни, со вашите шорцеви и маички за без напор обичен стил! Унисексниот дизајн го прави дизајнот на унисекс Соодветно е совршено и за мажи и за жени. Замалување, готвење пикник, риболов, планинарење, пешачење, спорт, бејзбол, настани, концерти, паркирање, авантури на отворено и природа. Носете ја нашата капа каде и да одите, со директен стакло помага да го засенчите лицето од директна сончева светлина. Нашите капи прават одличен одмор, роденден и Божиќни подароци. Инчи (прилагодлив) пакет содржи : 1 x Бејзбол капа.

Избор на клиенти..