• Свеж
ДРЖАЧ ЗА Конус За Сладолед DGQ Со Капацитет од 8 Дупки Држач За Акрилен Сладолед Држач За Конус За Вафли Мини Конуси За Сладолед Снежен Конус Рачен Ролат Суши Пуканки
zoom_in

ДРЖАЧ ЗА Конус За Сладолед DGQ Со Капацитет од 8 Дупки Држач За Акрилен Сладолед Држач За Конус За Вафли Мини Конуси За Сладолед

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Изработен од висок транспарентен акрилик со дебелина од 4 мм. Горниот слој : Прибл. 18см.Долен слој : Прибл. 14см. Висина : Прибл. 10см. Дебелина : Прибл. 4мм. Дијаметар На Дупката : Прибл. 3см. Рабовите на акрилот се совршено јасни и полирани. Совршен за пикник, летен камп, роденденска забава, свадбена забава, Божиќна забава, туш за бебиња, невестински туш, штандови за концесии или прилики, тоа е одличен додаток на декор за забави. Можете исто така да го користите овој штанд за сладолед за да прикажете вклучена бонбони, пуканки, суши за рачна ролна, па дури и конус за снег! Можете да користите некои хартиени конуси за сервирање мешавина од закуски, кикирики, помфрит и овошни конуси. Изработен од висок транспарентен акрилик со дебелина од 4 мм. Горниот слој : Прибл. 18см.Долен слој : Прибл. 14см. Висина : Прибл. 10см. Дебелина : Прибл. 4мм. Дијаметар На Дупката : Прибл. 3см. Рабовите на акрилот се совршено јасни и полирани. Совршен за пикник, летен камп, роденденска забава, свадбена забава, Божиќна забава, туш за бебиња, невестински туш, штандови за концесии или прилики, тоа е одличен додаток на декор за забави. Можете исто така да го користите овој штанд за сладолед за да прикажете вклучена бонбони, пуканки, суши за рачна ролна, па дури и конус за снег! Можете да користите некои хартиени конуси за сервирање мешавина од закуски, кикирики, помфрит и овошни конуси. ВАЖНО : ДОАЃА СО ЗАШТИТЕН ЛИСТ, ОТСТРАНЕТЕ ПРЕД УПОТРЕБА-заштитниот лист едноставно за заштита на штандот од можни гребнатини за време на превозот.描述.

Избор на клиенти..