• Свеж
Tuphell Industries Dog Ghost Ghost Ноќта на вештерките костум што лебди врамени wallидни уметности, дизајн од lil 'rue
zoom_in

Tuphell Industries Dog Ghost Ghost Ноќта на вештерките костум што лебди врамени wallидни уметности, дизајн од lil 'rue

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка. Изработени во САД. Уметнички дела се однесуваат на : куче, кучешки, миленичиња, дух, Ноќта на вештерките, костумот, тиква, тартан, карирана, шема. Дизајн од лил. 20 Canvas Art. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашата покачена лебдечка рамка од 1,7 "е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии. Направено во САД. Уметнички дела се однесуваат на : куче, кучешки, миленичиња, дух, Ноќта на вештерките, костум, тиква, тартан, карирана, шема. Дизајн од Лил Руе. Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Stuple Industries обезбедува квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на „Ступел“ се движат од платно wallидна уметност, дрвена wallидна уметност и врамена giclée уметност во најразлични теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка уметност и украс за дома е направена со најголемо размислување и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти во Johnонстон, РИ.

Избор на клиенти..