• Свеж
20 компјутери Голем печат и торба за складирање на умирање со 20 парчиња гумени магнетни чаршафи чисти вреќи со пластична заптивка 7 x 5 инчи за складирање на џеб, матр?
zoom_in

20 компјутери Голем печат и торба за складирање на умирање со 20 парчиња гумени магнетни чаршафи чисти вреќи со пластична заптивка

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Магнетски чаршафи : Магнетните чаршафи се изработени од гумен материјал, со мерење околу 5 x 7 инчи, лесни за чистење и бришење само кога е потребно, исто така меки и еднократно, погодни за вас да ги користите долго време. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните дисплеи на екранот. Можете да го испратите случајот со плик на матрицата до вашата сопруга, брат, девојка, дечко, ќерка, сестра и многу повеќе.Доволно за употреба : ќе добиете 20 парчиња магнетски чаршафи и 20 парчиња чисти вреќи со пластична заптивка, изобилство во количина, доволно за употреба и замена, лесни за исполнување на вашите дневни и DIY потреби. Спецификации : Материјал : Магнетски чаршафи : гума чиста резистентна пластична вреќи за заптивка : ПП Пластична боја : Магнетски листови : Црно чиста пластична заптивка кеси : Транспарентна големина : Околу 5 x 7 инчи пакет вклучува : 20 x магнетни чаршафи 20 x чисти пластични вреќи за заптивки Белешки : Рачно мерење, оставете мали грешки на големината. Тие ќе ја почувствуваат вашата грижа и loveубов, а вашата врска ќе се подобри. Карактеристики : џебот за складирање е соодветен во големина и светлина во тежина, удобен за чување и носење наоколу, без да заземе премногу простор. Занаети за собирање торби : Занаетите за собирање торби се изработени од ПП пластичен материјал, преносен и лесен, здрав и сигурен, што може да се примени и за белешка, печат, хартија, картички, фотографии и занаети за DIY. Задебелен дизајн : Магнетните чаршафи усвојуваат задебелена дизајн, што може да обезбеди дека вашиот умре не паѓа лесно, да се движи, свитка или да се скрши; И чаршавите лесно можат да се намалат на вашата посакувана големина, практична и удобна. Магнетски чаршафи : Магнетните чаршафи се изработени од гумен материјал, со мерење околу 5 x 7 инчи, лесни за чистење и бришење само кога е потребно, исто така меки и еднократно, погодни за вас да ги користите долго време. Занаети за собирање торби : Занаетите за собирање торби се изработени од ПП пластичен материјал, преносен и лесен, здрав и сигурен, што може да се примени и за белешка, печат, хартија, картички, фотографии и занаети за DIY. Доволно за употреба : ќе добиете 20 парчиња магнетски чаршафи и 20 парчиња чисти вреќи со пластична заптивка, изобилство во количина, доволно за употреба и замена, лесни за исполнување на вашите дневни и DIY потреби. Убаво за складирање на умирање и печат : Големиот печат и торбата за складирање на умирање е лесна за запечатување, што може да ви овозможи побрзо да ги ставите магнетните чаршафи, исто така користејќи транспарентен дизајн, лесен за прегледување и наоѓање на содржината внатре, заштедувајќи време и напор . Убаво за складирање на умирање и печат : Големиот печат и торбата за складирање на умирање е лесна за запечатување, што може да ви овозможи побрзо да ги ставите магнетните чаршафи, исто така користејќи транспарентен дизајн, лесен за прегледување и наоѓање на содржината внатре, заштедувајќи време и напор . Задебелен дизајн : Магнетните чаршафи усвојуваат задебелена дизајн, што може да обезбеди дека вашиот умре не паѓа лесно, да се движи, свитка или да се скрши; И чаршавите лесно можат да се намалат на вашата посакувана големина, практична и удобна.

Избор на клиенти..