• Свеж
Чанти за санитарни салфетки, држач за медицинска сестра за торбичка со менструална чаша за жени тинејџерски девојки, мини женски торба за комплет, црвени новогодиш
zoom_in

Чанти за санитарни салфетки, држач за медицинска сестра за торбичка со менструална чаша за жени тинејџерски девојки, мини женски

DEN 175.84

Стока
check Достапно.

6 in/12x17x17 cm, може да има околу 6-10 санитарни салфетки, лесен за држење во рака и носење. Исклучителен дизајн : Менструалната торба за подлога има исклучително печатење и мазен патент и има меѓуслојни внатре, што го прави погодно да се отвори и затвори торбата, заштитата на менструалната подлога или тампони од паѓање или исчезнати. Исклучителен дизајн : Менструалната торба за подлога има исклучително печатење и мазен патент и има меѓуслојни внатре, што го прави погодно да се отвори и затвори торбата, заштитата на менструалната подлога или тампони од паѓање или исчезнати.Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менструални материјали на девојчињата, може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. Повеќе функции : Санитарната торбичка за менструален период може да складира санитарни салфетки, менструални чаши, медицински влошки, пелени и исто така може да складира промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли, итн. Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, материјал што е пријателски за кожата, мек на допир, издржлив и отпорен. Големина на пријателски пат за патување за да се вклопи во ранец или чанта. - Совршен за девојчиња и жени кога патуваат надвор и на отворено. Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менструални материјали на девојчињата, може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. - Топол совет : Ако имате какви било прашања во врска со нашите санитарни торби за салфетки, ве молиме слободно контактирајте со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме проблемот за вас. Големина на пријателски пат за патување за да се вклопи во ранец или чанта.6 in/12x17x17 cm, може да има околу 6-10 санитарни салфетки, лесен за држење во рака и носење. Пакет вклучувајќи : 1 x Санитарна торба за салфетка. -Изработено од мек и материјал што е пријателски за кожата, издржлив и отпорен на дамки. Мала големина : Големината на нашата торба за тампони е 4,7x6.6 во/12x17x17 см.

Избор на клиенти..