• Свеж
Резервоар за ладење на моторот, резервоар за ладење 13502353 13502509 68249136AA одговара за привлечност/каскада/encore
zoom_in

Резервоар за ладење на моторот, резервоар за ладење 13502353 13502509 68249136AA одговара за привлечност/каскада/encore

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

OEM : Резервоар за ладење Заменување на OEM броеви за 13502353, 13502509, 68249136 AA, практичен додаток целосно одговара за вашето возило. Изградено на строгите спецификации на OEM, дизајнирани да ја имаат истата форма, вклопување и функција како OEM оригинален дел. Брилијантна компатибилност : Професионално производство на резервоарот за ладење на течноста за ладење, овој резервоар за ладење е совршен за да се вклопи за привлечност/каскада/encore. Производство според оригиналните спецификации, кои се многу компатибилни со вашиот модел. Материјал на ABS : Обнова на радијаторот на течноста за ладење направено од високи материјали за квалитет на ABS, со силна херметичност, може да ги изолира горните и долните простори. Добар квалитет не само што може да обезбеди побезбедна гаранција за вашиот живот, туку и добрите материјали можат да го зголемат животниот век на производот. Стандардна спецификација : Покрив за ладење на радијаторот на моторот вграден со строги спецификации на ОЕ од страна на OE производител и е 100% фабрички тестиран. Изграден за да се исполни стандардната спецификација, строго следете ја контролата на квалитетот на фабриката. Функција : Шише за обновување на течноста за ладење, дизајнирано за да се обезбеди истата вклопување и функција на оригиналниот на специфични години на возилото, прави и модели. Изработени во строга согласност со стандардните барања.

Engine Radiator Coolant Cover Built to stringent OE specifications by an OE manufacturer and is 100% factory tested.Built to meet standard specification, strictly follow factory quality control. :

Избор на клиенти..