• Свеж
Држач За Пиво Држач За Пијалоци Пиво Може Футрола За Ремени Држачи За Шишиња Со Ремени За Пиво Комплет За Држачи За Конзерви За Патување
zoom_in

Држач За Пиво Држач За Пијалоци Пиво Може Футрола За Ремени Држачи За Шишиња Со Ремени За Пиво Комплет За Држачи За Конзерви

DEN 921.60

Стока
check Достапно.

100% Оксфорд ткаенина. Увезени. Разноврсна : Имајте Место За Ставање На Сите Настани И Прилики. Одлично За Пешачење, Скари, Кампување, Риболов Или Долги Летни Денови На Плажа. Ременот Е Прилагодлив На 30"-54". ПРИЈАТЕЛСКИ НА ОТВОРЕНО : Совршен Подарок За Ентузијаст На Отворено Или . Ги Држи Вашите Пијалоци И Ве Одржува Ладни На Жешкото Летно Сонце. ПРЕНОСЛИВ : Оваа Футрола може да Се Прицврсти на Половината Со Појас или Можете Да ја Носите на Рамото За Лесен Транспорт. Кога Не Се Користи, Уредно Се Преклопува И Може Да Се Чува Речиси Насекаде. Внатре Има Џебови Со Патент За Складирање Пари, Кредитни Картички Или И Двете. На Страната Има И Дополнителен Џеб За Вашиот Мобилен Телефон, Или Треба Да Носите. Ова Е Задолжителен Пивски Појас За Риболов, Кампување, Спортски Настани Или Секој Ден Пиење Пиво. Совршен Подарок За Пиво За Секој Љубител На Пиво!. Секој Ден Пиење Пиво. Совршен Подарок За Пиво За Секој Љубител На Пиво!. Држач За Пиво Држач За Пијалоци Пиво Може Футрола За Појас Држачи За Шишиња Со Ремени За Пиво Комплет За Држачи За Конзерви За Патување Разноврсна : имајте каде да ги ставите на сите настани и прилики. Одлично за пешачење, скари, кампување, риболов или долги летни денови на плажа. Ременот е прилагодлив на 30"-54". ПРИЈАТЕЛСКИ НА ОТВОРЕНО : совршен подарок за ентузијаст на отворено или . Ги држи вашите пијалоци и ве одржува ладни на жешкото летно сонце. ПРЕНОСЛИВ : оваа футрола може да се прицврсти на половината со појас или можете да ја носите на рамото за лесен транспорт. Кога не се користи, уредно се преклопува и може да се чува речиси насекаде. Внатре има џебови со патент за складирање пари, кредитни картички или и двете. На страната има и дополнителен џеб за вашиот мобилен телефон, или треба да носите. Ова е задолжителен пивски појас за риболов, кампување, спортски настани или секој ден пиење пиво. Совршен подарок за пиво за секој љубител на пиво! Содржи. 1x отворен пешачки појас за пиво рачен пијалок.

Избор на клиенти..