• Свеж
Кнфут Машки Патики - Мажи Чизми За Снег Мажи Издржливи Кожени Чевли Од Надворешен Ѓон Мажи Мода Кратки Кадифни Топли Крзнени Зимски Чизми Машки Чизми
zoom_in

Кнфут Машки Патики - Мажи Чизми За Снег Мажи Издржливи Кожени Чевли Од Надворешен Ѓон Мажи Мода Кратки Кадифни Топли Крзнени

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

✜Машките модни патики со традиционален дизајн на затворање, јазикот и јазичето за влечење пета помагаат при лесно вклучување и исклучување, слободно прилагодлива ширина на чевлите. Висококвалитетна стп кожа што дише и рачни шевови. Дизајнот на патент и Врвка се попогодни. Класична метална тока. Класичен тексас платно поставата. Единствен материјал : облик на говедско тетива : стил на тркалезно носење на прстите : функција на предната врата : Чувајте топол материјал во внатрешноста на вратилото на багажникот : вештачки занает со плишан ѓон : чевли од вискоза Најљубезно И Важно Известување : Пред да ја направите нарачката, треба да внимавате да ја измерите должината на стапалата (од пета до пети), Потоа проценете ја формата на стапалото и потоа треба да обрнете повеќе внимание на нашата табела со големини. Можете да најдете соодветна големина за вас во нашата табела со големини. Конечно, одлучувате која големина ја купувате. [Нормални Стапала]Големина 40 одговара за должина на стапалото е 25,33-26,00 см.Големина 41 одговара за должина на стапалото е 26,00-26,67 см.Големина 42 одговара за должина на стапалото е 26,67-27,33 см.Големина 43 одговара за должина на стапалото е 27,33-28,00 см.Големина 44 одговара за должина на стапалото е 28,00-28,67 см.Големина 45 одговара за должина на стапалото е 28,67-29,33 см.[Тенки Стапала]Големина 40 одговара за должина на стапалото е 25,63-26,30 см.Големина 41 одговара за должина на стапалото е 26,30-26,97 см.Големина 42 одговара за должина на стапалото е 26,97-27,63 см.Големина 43 одговара за должина на стапалото е 27,63-28,30 см.Големина 44 одговара за должина на стапалото е 28,30-28,97 см.Големина 45 одговара за должина на стапалото е 28,97-29,63 см.[Масни Стапала]Големина 40 одговара за должина на стапалото е 25,03-25,70 см.Големина 41 одговара за должина на стапалото е 25,70-26,37 см.Големина 42 одговара за должина на стапалото е 26,37-27,03 см.Големина 43 одговара за должина на стапалото е 27,03-27,70 см.Големина 44 одговара за должина на стапалото е 27,70-28,37 см.Големина 45 одговара за должина на стапалото е 28,37-29,03 см.DECARSDZ 40 Големина=Еу 40.0 Големина=САД 6.5 Size DECARSDZ 41 Големина=Еу 41.0 Големина=САД 7.5 Size DECARSDZ 42 Големина=Еу 42.0 Големина=САД 8.0 Sizeecarsdz 43 Големина=Еу 43.0 Големина=САД 9.0 Size DECARSDZ 45 Големина=Еу 44.0 Големина=САД 9.5 Size DECARSDZ 45 Големина=Еу 45.0 ГОЛЕМИНА=сад 10.5 Големина.

Избор на клиенти..