• Свеж
И 1 машки чорапи - четвртина од атлетска перница ги исече чорапите на глуждот
zoom_in

И 1 машки чорапи - четвртина од атлетска перница ги исече чорапите на глуждот

DEN 319.84

Стока
check Достапно.

95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Машинско миење. Службени и 1 : Машка четвртина ги намали атлетските чорапи на глуждот; Најголемиот светски бренд за кошарка, сурова и автентична опрема за изведба за на теренот и надвор од теренот. Вентилација за ладење : Премиум дизајн на чорап промовира апсорпција на влага и ги одржува нозете удобни и суви цел ден. Истегнување на перформанси : Атлетски чорапи со технологија за истегнување на перформансите за задржување на вклопување и форма. Удобност на перница : Екстра меко перничето ѓон ви дава удобно чувство кое трае цел ден, а поддршката за лак помага да се спречи замор на нозете кога е активна подолг временски период. Лесна грижа : машинско миење, суво суво; Ве молиме, упатете се на описот на производот за повеќе детали.

Избор на клиенти..