• Свеж
Mr.xzy симпатични мрзливи цвеќиња растителни дрвја големи површински килим за дневна соба меки бебиња деца ползи мат тепих за спална соба во училница декоративен кат
zoom_in

Mr.xzy симпатични мрзливи цвеќиња растителни дрвја големи површински килим за дневна соба меки бебиња деца ползи мат тепих за

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Големина : 72 x 48 во/182,8 см x 121,9 см. Материјал : Материјал : Полиестер, еднострано печатење, дизајн на дното на лизгање. Просторен простор со висока густина, памук, абсорбента, мека на допир. Совршена заштита : доволно голема и мека подна површина за бебиња и деца да играат, идеални за поттикнување на ползи, тркалање, седење и учење да одат. Совршено за деца декор во спалната соба, килим за дневна соба, перниче за кревет, игра за игра, сад за бебиња, матна салата за јога, подна душек, пикник душек, вежба за вежбање итн. За погодност за логистика и транспорт, душекот ќе биде преклопен и испорачан. Клиентите можат да добијат набори и да ги остават 3-5 часа. Наборите ќе исчезнат. Ве молиме слободно купете ги!. Големина : 72 x 48 во/182,8 см x 121,9 см. Материјал : Материјал : Полиестер, еднострано печатење, дизајн на дното на лизгање. Просторен простор со висока густина, памук, абсорбента, мека на допир. Совршена заштита : доволно голема и мека подна површина за бебиња и деца да играат, идеални за поттикнување на ползи, тркалање, седење и учење да одат. Совршено за деца декор во спалната соба, килим за дневна соба, перниче за кревет, игра за игра, сад за бебиња, матна салата за јога, подна душек, пикник душек, вежба за вежбање итн. За погодност за логистика и транспорт, душекот ќе биде преклопен и испорачан. Клиентите можат да добијат набори и да ги остават 3-5 часа. Наборите ќе исчезнат. Ве молиме слободно купете ги!. Совети за продажба што може да има набори кога ќе добиете. Природно ќе се опорави по неколку дена. Или пеглање на килимот е изводливо. Белешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот, ве молиме дозволете мала разлика во бојата! Ние секогаш даваме се од себе за да обезбедиме најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, многу ви благодарам! Имај убав ден!.

Избор на клиенти..