• Свеж
Не се запознавте со мене, но дозволете ми да се претставам себеси за врзивно средство за меморија
zoom_in

Не се запознавте со мене, но дозволете ми да се претставам себеси за врзивно средство за меморија

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

„Не ме запознавте, но дозволете ми да се претставам“ е книга за врзивно средство создадена за да се сеќавам на најблиските што поминаа и сакате други семејство или пријатели да учат и да видат спомени за нив. Многу луѓе се борат со организирање на документи и слики и секој може за жал да каже дека изгубиле некого, па затоа сакав да создадам производ што им помага на луѓето да останат организирани и да ги запомнат најблиските без напор. Ми ја дадоа оваа идеја кога баба ми почина во 2021 година и сакав да и кажам нешто позитивно што ќе го правам во нејзиното сеќавање кога беше во грижа за хоспитализирање.

Избор на клиенти..