• Свеж
За Понтијак Фајрбирд 1990 1991 1992 1993 Пренос Филтер | Автоматски Менувач Филтер Комплет Стил | Пренос На Услуги
zoom_in

За Понтијак Фајрбирд 1990 1991 1992 1993 Пренос Филтер | Автоматски Менувач Филтер Комплет Стил | Пренос На Услуги

DEN 390.40

Стока
check Достапно.

Дел : Филтер За Пренос. Дел Број : 58897. Заштитете го системот за течност за пренос. Високо издржлив и сигурен. Лесна инсталација. Преглед На Производот : - Филтрите За Пренос Ги Штитат Преносите Од Загадувачи Во Системот За Течност За Пренос. Правилната Филтрација Помага Да Се Подобри Животниот Век На Преносот Со Минимизирање На Абењето И Спречување На Лепење И Бодување На Чувствителните Контролни Вентили За Менување. Во Случај На Дефект На Дел, Филтерот Исто Така Штити Од Секундарно Оштетување На Другите Делови И На Тој Начин Помага Да Се Минимизираат Трошоците За Поправка.Информации за производот : - Дел : Филтер За Пренос - Стил : Комплет За Филтер За Автоматски Менувач-Услуга : Размена На Пренос-Број На Производ : 58897 Карактеристики На производот : - Заштитете Го Системот За Течност за Пренос - Многу Издржлив и Сигурен - Лесна Инсталацијагаранции и Гаранции : - 30-Дневна Гаранција За Задоволство - 1-Годишна Ограничена Гаранција.

Избор на клиенти..