• Свеж
Миниозен цвет шминка огледало приврзоци за носење огледало за шминка околу модни преклопувачки дами за клучеви
zoom_in

Миниозен цвет шминка огледало приврзоци за носење огледало за шминка околу модни преклопувачки дами за клучеви

DEN 287.84

Стока
check Достапно.

Материјал за рамки : Метален леќа Материјал : Сребрено огледало. и може да се користи со роднини, пријатели и девојки за да се приближи растојанието. Идеален подарок : огледалото за шминка е елегантно и убав подарок за жени, тинејџери, девојки, како подарок за роденден, подарок за најдобар девојче, Божиќен подарок, подарок за Денот на благодарноста, итн. Мини големина : Огледалото е доволно компактно за да се вклопи во вашиот џеб, чанта, паричник и торби, за да можете да го земете каде и да одите за брз допир за вас. Одлично за декорација : Прекрасното огледало на клучеви може да биде совршен приврзок, кој е погоден за торби за многу видови, како што се торба за рамо, торба со вкрстена торба, чанта, убава декорација за автомобил исто така. Материјал за рамки : Метален леќа Материјал : Сребрено огледало. и може да се користи со роднини, пријатели и девојки за да се приближи растојанието. Идеален подарок : огледалото за шминка е елегантно и убав подарок за жени, тинејџери, девојки, како подарок за роденден, подарок за најдобар девојче, Божиќен подарок, подарок за Денот на благодарноста, итн. Мини големина : Огледалото е доволно компактно за да се вклопи во вашиот џеб, чанта, паричник и торби, за да можете да го земете каде и да одите за брз допир за вас. Одлично за декорација : Прекрасното огледало на клучеви може да биде совршен приврзок, кој е погоден за торби за многу видови, како што се торба за рамо, торба со вкрстена торба, чанта, убава декорација за автомобил исто така. Карактеристики : Само мини огледало, Демо на други додатоци на сликата не е вклучено. Спецификација : Материјал : Метал+Ленскванти : 2 PCNote : Без пакет за малопродажба. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1 CM поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам!.

Material:
Metal+Lens
Quantity:
2 Pc
Note:
No retail package.:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Избор на клиенти..