• Свеж
ERP W10258562 Воден вентил за вода за фрижидер
zoom_in

ERP W10258562 Воден вентил за вода за фрижидер

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Осигурен мир на умот - сите производи на ERP доаѓаат со едногодишна гаранција. Овој дел работи со фрижидери. Водениот вентил на ладилникот 10258562 го контролира протокот на вода од водната линија до производителот на мраз или диспензерот за вода на фрижидерот. Вашиот воден вентил можеби ќе треба да се замени ако : .

Избор на клиенти..