• Свеж
DMC Etoile Shimmering Mouline Thread 617-C415
zoom_in

DMC Etoile Shimmering Mouline Thread 617-C415

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

077540957545. Бод со starsвездите со нашата премија за вез. Одликувајќи се со брилијантен ефект на Твинкл, овој памучен конец ќе додаде деликатна треперлива и елегантна искра во вашиот следен рачно изработен проект. Новата поделена нишка од шест влакна е достапна во 35 неверојатни нијанси и ќе додаде неодолив ефект на вашето следно уметничко дело. Содржина : 73% памук, 27% полиамид. Котенот е спакуван шест 8,7yd/8m скин по кутија. Увезени.

Избор на клиенти..