• Свеж
Аквариум Подводни Риби Склопувачки Пречки За Перење Со Рачки Корпа За Перење Голема Корпа За Складирање Кошница За Расадници
zoom_in

Аквариум Подводни Риби Склопувачки Пречки За Перење Со Рачки Корпа За Перење Голема Корпа За Складирање Кошница За Расадници

DEN 623.84

Стока
check Достапно.

Оксфорд Ткаенина. Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40,5 см (Hx Wx L). Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, за плакари, за расадник, за детска соба, за соба за бебиња, за бања, за спална соба, за дневна соба, за перална,за кујна,за балкон, за канцеларија,за училиште, за автомобили, за надвор. Материјал : 300д оксфордска ткаенина пвц водоотпорен, внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, задебелено дно, лесен за стоење, водоотпорен јп слој надворешен. Нашата корпа за перење со преклопен дизајн ја прави практична за сите места и го олеснува складирањето. Совршен за складирање облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), складирање домашен текстил, складирање играчки, складирање на производ за бебиња и складирање на производ за домашни миленици. Карактеристики : Нашата пречка за перење не користете штетни синтетички пестициди или ѓубрива. Цврст и Издржлив за долготрајна употреба. Печатење : Уникатните отпечатоци на нашата кофа со пречки за перење што може да се преклопат можат да додадат живописни бои за вашиот простор, да ја разубават вашата соба. Опис : Големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40, 5 См Материјал : 300д оксфорд крпа пвц водоотпорен Карактеристики : 1. Супер Голем Капацитет : Корисен И удобен За семејна облека или детски играчки, ви ја обезбедува најдобрата организациска помош. 2. Извонредни Водоотпорни Перформанси : Нашата пречка за перење, водоотпорна надворешна облога од ЈП, што може да ви помогне да држите влажна облека. 3. Цврсто Рачки и Задебелено Дно : Цврсти рачки од јаже од коноп за лесен транспорт и удобност. 4. Склопувачки Дизајн : Нашата корпа за перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, така што ќе добиете најголема употреба на секој простор. Мултифункционална : нашата корпа за складирање совршена за организирање на кујна, дневна соба, бања, плакари, игротека и автомобил.Како Што Се Складирање Облека, Складирање Играчки, Складирање На Производи За Бебиња и Складирање На Производи за Домашни Миленици. Лесно За Чистење : нашата пречка за перење може да се исчисти со влажна крпа.(не може да се мијат со машина за перење.).

Избор на клиенти..