• Свеж
Јасни се распрскувани поли торби 3 мил, 20W x 18d x 36L инчи - случај од 100 кеси
zoom_in

Јасни се распрскувани поли торби 3 мил, 20W x 18d x 36L инчи - случај од 100 кеси

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Јасни се распрскувани поли торби 3 мил, 20 W x 18d x 36 L инчи. Димензии : 20 W x 18d x 36 L инчи. Случај од 100 кеси. Квалитетни полиетиленски производи од Laddawn. Јасни се распрскувани поли торби 3 мил, 20 W x 18d x 36 L инчи. Димензии : 20 W x 18d x 36 L инчи. Случај од 100 кеси. Квалитетни полиетиленски производи од Laddawn. Јасни се распрскувани поли торби 3 мил, 20 W x 18d x 36 L инчи - случај на 100 кеси.

Избор на клиенти..