• Свеж
V7 DMPRO2DTA-3N двоен монитор за монтирање Професионален допир Прилагодување
zoom_in

V7 DMPRO2DTA-3N двоен монитор за монтирање Професионален допир Прилагодување

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Двојна мониторска рака за монтирање до 32 "(81,28 см) се прикажува. Инсталира целосно од над површината на работната површина со завртка помалку инсталација на раката и брзо ослободување на плочата за вези за брзо и лесно поставување. Бесплатно навалување и 360 ° Дизајн на вртење со висина за прилагодување на висината и за прилагодување на висината и висината што може да се прилагоди и да се прилагоди на висината и да се прилагоди на висината и да се прилагоди на висината и да се прилагоди на висината и да се прилагоди на висината и висината и висината што може да се прилагоди и висината што може да се прилагоди и висината што може да се прилагоди на висината и висината рака за флексибилни агли на гледање и подобра ергономија. Системот за управување со кабел ги чува каблите надвор од патот или организирана. Вклучени се и опциите за прицврстување и гром. Со професионалниот монитор за прилагодување на двојниот допир за монитор од V7. Направено од врвен квалитет алуминиум и ладен валани челик за издржливост со црна матна завршница, монтирањето може да задржи до 32 ”дисплеи и 17 фунти. (8 кг). Нема повеќе ползи под бирото како оваа монтажа се инсталира целосно одозгора со лесна инсталација без завртки што го поставуваат брзото и лесно. Одликувајќи го напреден систем за управување со кабел за да ги задржи каблите за видео и напојување уредно исфрлени и надвор од вид, и вклучени опции за прицврстување и громско монтирање , совршено е за речиси секоја работна станица. Прилагодувањето на висината и независно прилагодливите раце овозможуваат повеќе агли на гледање, за да можете да го поставите вашиот монитор каде е најудобно за употреба. Покрај тоа, монтирањето има брзо ослободување на VESA плочата за да ја олесни инсталацијата и е поддржана од 5-годишна возраст.

Избор на клиенти..