• Свеж
Адаптер за наизменична струја за злато Golds Stride Trainer 410 Елипсовиден кабел за напојување PSU
zoom_in

Адаптер за наизменична струја за злато Golds Stride Trainer 410 Елипсовиден кабел за напојување PSU

DEN 151.84

Стока
check Достапно.

Напреден дизајн, нова замена за висока преносливост за полначи. Висока ефикасност на размена на енергија за контрола на работната температура и стабилна работа. Производ за замена : (не-ОЕМ, но 100% компатибилен) // Влезен напон : AC 100-240 V (влез во светот на AC). Преку заштита на напон, над заштита на топлина, сертификација на FCC CE. Адаптер за наизменична струја за злато Golds Gym Stride Trainer 410 Елипсовиден кабел за напојување PSU. Адаптер за наизменична струја за злато Golds Gym Stride Trainer 410 Елипсовиден кабел за напојување PSU.

Избор на клиенти..