• Свеж
Kekeyang завртка сет 12 парчиња титаниум завртка m3 половина одвртки на главата завртки Ti завртки велосипед и делови за прицврстување на мотоцикли
zoom_in

Kekeyang завртка сет 12 парчиња титаниум завртка m3 половина одвртки на главата завртки Ti завртки велосипед и делови за прицврстување

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Напреден материјал : Овие завртки се изработени од не'рѓосувачки челик што го прави да трае подолго од другите хардвер на пазарот денес. Стабилна структура : Направено од материјал за легура на титаниум, голема јачина, мала тежина и издржливост. Фина обработка : Прецизна нишка, чиста и тесна теренот. Откако беше фино полиран и полиран, може да обезбеди долгорочна употреба и има голема практичност. Исклучителен изглед : Користење на одлична технологија за производство, светла и целосна боја, практична и декоративна, тоа е одличен додаток за планински велосипеди. Широк спектар на апликации : Силна способност да издржат високи и ниски температури, погодни за фиксирање на шипки за велосипеди, седишта, ленти за рачки, итн. Одлични завртки за фиксирање. Мултифункционално : Овој асортиман на завртки може да се користи за различни проекти за обработка на дрво, исто така може да се користи на широк спектар на материјали и резерви на сув. ДИАМЕТЕР ЗА ЗДРАВЈЕ НА ТИНК од 5 мм : 3мм Дијаметар на главата : 5,8mcolor : Титаниум/ злато/ виножито во боја на пакет со содржина : 12xm3 завртки : Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори како што е осветленоста на вашиот монитор и светло осветлување : Кога користите на тврдо дрво, треба да дупчете дупки однапред за да избегнете пукање.

Избор на клиенти..