• Свеж
Vixen Astronomical Telescope додаток на окуларот SLV серија SLV6MM 37205-8
zoom_in

Vixen Astronomical Telescope додаток на окуларот SLV серија SLV6MM 37205-8

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Олеснување на очите : 0,8 инчи (20 мм). Вметнете дијаметар : 1,2 инчи (31,7 мм). Поле на гледање : 50 °. Фокусна должина : 0,2 инчи (6 мм). Тежина на артикалот : 7,1 унци. Олеснување на очите : 0,8 инчи (20 мм). Вметнете дијаметар : 1,2 инчи (31,7 мм). Поле на гледање : 50 °. Фокусна должина : 0,2 инчи (6 мм). Тежина на артикалот : 7,1 унци. Астрономскиот телескоп око, материјалот за леќи е изработен од висококвалитетно стакло на фенер, а Хули мултиколирана со мулти-облога на предната страна. Исто така, има целосно метално тело за сила во умот.

Избор на клиенти..