• Свеж
Лидил Винил заштита за заштита на кожата налепница за декоратор Компатибилен со HP ProBook 4530s
zoom_in

Лидил Винил заштита за заштита на кожата налепница за декоратор Компатибилен со HP ProBook 4530s

DEN 239.84

Стока
check Достапно.

„Комплет за кожа“ вклучува капак на кожата, палма кожа, упатства за апликација и стискање. Налепница за налепници за винил за винил за винил со високо квалитетен винил материјал со печатење со висока резолуција и прецизно сечење. Анти-гребење, водоотпорен, не-испарен, отстранлив и лепило без гуми. Палмските кожи обезбедуваат целосна покриеност, за разлика од Cut to Fit производи. Нашите кожи се произведени од висококвалитетни, 3-милји материјали. Користејќи патентиран систем за ослободување на воздухот за лесна примена, секој пат добивате инсталација без меурчиња. Секоја кожа е прецизно намалување на компјутерски контролиран винил секач за точна големина и вклопување. Ние ги вклучуваме упатствата за кожа и апликација со секоја нарачка.

Избор на клиенти..