• Свеж
Растојание за колони со тркалезна колона, 50 парчиња M3x30mm Алуминиумски обетки за прицврстувачи за авиони, квадкоптер, портокал
zoom_in

Растојание за колони со тркалезна колона, 50 парчиња M3x30mm Алуминиумски обетки за прицврстувачи за авиони, квадкоптер, портокал

DEN 259.04

Стока
check Достапно.

Модел : M3 x 30mm Round Dandoff Column Spacer. Површина : мазна и сјајна површина, внатрешна нишка, мала и лесна, лесна за носење и употреба. Големина : 30мм/1,2in должина, 3мм/0,12in Внатрешна нишка, 5мм/0,20in надворешен дијаметар, 8мм/0,31in прислушување на двата краја. Пакет : Пакет од 50 парчиња M3x28mm застој, подобро ќе ви го исполни барањата. Примена : Застојот е направен од алуминиумска легура, погодна за авиони, FPV, Quadcopter Rack, UAV, итн. Површина : мазна и сјајна површина, внатрешна нишка, мала и лесна, лесна за носење и употреба. Големина : 30мм/1,2in должина, 3мм/0,12in Внатрешна нишка, 5мм/0,20in надворешен дијаметар, 8мм/0,31in прислушување на двата краја. Пакет : Пакет од 50 парчиња M3x28mm застој, подобро ќе ви го исполни барањата. Апликација : Застојот е направен од алуминиумска легура, погодна за авиони, FPV, Quadcopter Rack, UAV, итн. Спецификација : Кондитон : 100% сосема нова ставка Тип : Алуминиумска колона Модел на производи за застојот : M3 x 30mm Материјал : Алуминиум легура боја : Портокалова боја : Портокалово Должина : приближно. 30мм/1.2in Внатрешна нишка : Прибл. 3мм/0,12in Надворешен дијаметар : Прибл. 5мм/0.20in прислушување на двата краја : приближно. 8мм/0,31in апликација : Погодно за FPV, Quadcopter Rack, UAV, итн.

Conditon:
100% Brand New
Item Type:
Aluminum Column Standoff
Product Model:
M3 x 30mm
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Orange
Length:
Approx. 30mm/1.2in
Internal Thread:
Approx. 3mm/0.12in
Outer Diameter:
Approx. 5mm/0.20in
Tapping on Both Ends:
Approx. 8mm/0.31in
Application:
Suitable for FPV, Quadcopter rack, UAV, etc
Package List:
50 x Aluminum Column :

Избор на клиенти..