• Свеж
Покажете редуктор на уретан со завршување на автомобилот Премиум одделение, направен во САД
zoom_in

Покажете редуктор на уретан со завршување на автомобилот Премиум одделение, направен во САД

DEN 556.80

Стока
check Достапно.

Целиот инклузивен редуктор на температурата, ќе создаде мазна основа. Не чувствителен на температура може да се користи од 65 степени до 90 степени. Металиките и бисерите ќе имаат совршена ориентација на снегулки. Екстремно мазни испади на мешавина. Металик нема да стапи или да се добие грубо!. Многу редуктор на висок крај. Сите редуктори не се создадени еднакви. Целиот инклузивен редуктор на температурата, ќе создаде мазна основа. Не чувствителен на температура може да се користи од 65 степени до 90 степени. Металиките и бисерите ќе имаат совршена ориентација на снегулки. Екстремно мазни испади на мешавина. Металик нема да стапи или да се добие грубо!. Многу редуктор на висок крај. Сите редуктори не се создадени еднакви.

Избор на клиенти..