• Свеж
Северното лице TNF лого кутија манжетирана со гравче
zoom_in

Северното лице TNF лого кутија манжетирана со гравче

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

100% акрилик. Увезени. Авантура подготвена. Сметајте ги најнепознатливите мочуришта со кутијата со лого TNF, манжетирана со гравче, капаче за плетење со меко предиво за дополнително истегнување, удобност и стил. Простории. Оваа разноврсна beanie е достапна во две опции за вклопување за да ги исполни вашиот стил и потреби : посоодветно, редовно опфаќање со полно покритие (8,5 ") или плитко вклопување што се вклопува близу до главата (7.25"). Loveе го сакате стилскиот изглед што оваа капа го носи на секоја облека. Мека ткаенина. Направено од акрилна плетена ткаенина, оваа мека, издржлива, гравче со средна тежина дава пријатна удобност за ноќите околу пожарот. Лесно е да се грижите и лесен за носење, ќе го сакате без напорниот изглед и да се чувствувате каде и да одите. Стилски. Никогаш не престанувајте да истражувате со функционални карактеристики кои ви помагаат да одите понатаму-меките предива во структурирана ребра-плетена ги одржуваат работите удобно стабилни, додека целосно модерното затворање на круната помага да се загреете во ладни услови. Преземете го денот. Суштински основен плакар, овој Beanie е класик за пешачење, кампување или само да се врати назад. Спарете го со омилената јакна, парка, худи или пуловер и гордо облечете ја значката на истражување со северното лице.

Избор на клиенти..