• Свеж
Глафи ​​шума лисица цвеќиња од печурки, молив, голем капацитет, молив за молив, козметичка кеса
zoom_in

Глафи ​​шума лисица цвеќиња од печурки, молив, голем капацитет, молив за молив, козметичка кеса

DEN 961.60

Стока
check Достапно.

【Висок капацитет】 7,5 x 3,15 x 4,5 инчи со соодветно складирање на капацитет на големина, може да складира до 30 моливи. Совршено за студенти кои носат разновидна алатка. Едноставен дизајн и слатки обрасци, можете да користите како мала декорација на училишна биро или канцеларија. 【Материјал】 торбичка за молив изработена од висококвалитетна кожа микрофибер. Сите шевови се зашиени со цврсти, чисти линии. Отпорен на солза, отпорен на гребење, лесен за чистење. 【Мулти-намени торби за шминка】 се користат како торба за четка за шминка или козметичка кеса. После отпадоците, сите предмети можат да се видат на прв поглед и можат да бидат избрани брзо, нема потреба да се фрлаат и да пребаруваат како традиционални козметички кеси. Преносен и лесен, многу погоден за складирање во куфер и лесен за носење при патување или на деловно работење. Подарок за девојка, сопруга, мајка или семејства на Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на вineубените. 【Едноставен и удобен】 едноставен и удобен - едноставен дизајн, функционален и практичен. Идеално за студенти, соученици, пријатели, писатели, уметници. 【Како подарок - може да се даде и како подарок за пријателите; И родителите би можеле да го дадат како подарок за роденден или Божиќен подарок.

Избор на клиенти..