• Свеж
Алфи Пет - Камрин 2 -парчен сет на рептил вреќа за спиење со перница и ќебе за брада змеј, леопард геко, гуштер - боја: зелена
zoom_in

Алфи Пет - Камрин 2 -парчен сет на рептил вреќа за спиење со перница и ќебе за брада змеј, леопард геко, гуштер - боја: зелена

DEN 367.84

Стока
check Достапно.

Мерки за шатори 12 "l x 7,5" w x 8 "h; мерки за кревет 13" l x 8,5 "w. Торбата за спиење на влекачи е добро место за да се одморат и да спијат, особено кога брадестиот змеј доживува долгорочни модринки, вие може да обезбеди топло и удобно место за вашиот брада змеј преку вреќата за спиење на влекачи. Торбата за спиење на влекачи е дизајнирана многу како вреќа за спиење. Тоа е малку ролна ватиран душек со перница и ќебе прикачен фиксиран на сите агол за да замине за да замине јаз за да се протега опашката. Перницата со побрз може лесно да се поправи и отстрани според потребите, што е погодно за брадестиот змеј да се одмори и да игра и не е лесно да се спушти. Направено од мека крпа, исполнета со соодветна количина на сунѓер, и го задржува топло и дише, тоа го прави вашето домашно милениче да се чувствува удобно. Шаторот мери 12 "L x 7,5" W x 8 "H; Мерки за кревет 13 "L x 8,5" w. Торбата за спиење на влекачи е добро место за да се одморат и да спијат влекачи, особено кога брадестиот змеј доживува долгорочни модринки, можете да обезбедите топло и удобно место за вашиот брада змеј преку вреќата за спиење на влекачи. Торбата за спиење на влекачи е дизајнирана многу како вреќа за спиење. Тоа е малку тркалање ватиран душек со перница и ќебе прикачено фиксирано на сите агол за да остави празнина за да се протега опашката. Перницата со побрз може лесно да се поправи и отстрани според потребите, што е погодно за брадестиот змеј да се одмори и да игра и не е лесно да се испадне. Направено од мека крпа, исполнета со соодветна количина на сунѓер и останува топло и дише, тоа го прави вашето домашно милениче да се чувствува пријатно. Торбата за спиење на влекачи е добро место за да се одморат и да спијат влекачи, особено кога брадестиот змеј доживува долгорочни модринки, можете да обезбедите топло и удобно место за вашиот брада змеј преку вреќата за спиење на влекачи. Торбата за спиење на влекачи е дизајнирана многу како вреќа за спиење. Тоа е малку тркалање ватиран душек со перница и ќебе прикачено фиксирано на сите агол за да остави празнина за да се протега опашката. Перницата со побрз може лесно да се поправи и отстрани според потребите, што е погодно за брадестиот змеј да се одмори и да игра и не е лесно да се испадне. Направено од мека крпа, исполнета со соодветна количина сунѓер и го држи топло и дише, тоа го прави вашето домашно милениче да се чувствува удобно. Сместено : Тента мери 12 "L x 7,5" W x 8 "H; мерки за кревет 13" L x 8,5 " W.

Избор на клиенти..