• Свеж
KWMobile TPU Silicone Case компатибилен со Samsung Galaxy Tab S8 Plus - случај меко флексибилно покритие за амортизација на шок - црна мат
zoom_in

KWMobile TPU Silicone Case компатибилен со Samsung Galaxy Tab S8 Plus - случај меко флексибилно покритие за амортизација на

DEN 127.84

Стока
check Достапно.

Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy Tab S8 Plus. Анти лизгање : Мекиот и флексибилен материјал обезбедува крајна зафат што не се лизга додека се чувствувате мазно на допир. Целосна заштита : Висококвалитетна гума што апсорбира шок издржи шокови, падови, капки, гребнатини и испакнатини. Лесен пристап : Прецизни исечоци на заштитник на таблети Овозможете лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и камера. Нов изглед : Дајте му на вашиот Samsung Galaxy Tab S8 плус класичен, суптилен изглед во црна мат. Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy Tab S8 Plus. Анти лизгање : Мекиот и флексибилен материјал обезбедува крајна зафат што не се лизга додека се чувствувате мазно на допир. Целосна заштита : Висококвалитетна гума што апсорбира шок издржи шокови, падови, капки, гребнатини и испакнатини. Лесен пристап : Прецизни исечоци на заштитник на таблети Овозможете лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и камера. Нов изглед : Дајте му на вашиот Samsung Galaxy Tab S8 плус класичен, суптилен изглед во црна мат.

Избор на клиенти..