• Свеж
Puma Boys Cloudspun Monarch Polo
zoom_in

Puma Boys Cloudspun Monarch Polo

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

94% полиестер, 6% еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Технологија на облаци од облак како памук, оваа ткаенина е специјално плетена за да биде ултра мека, влага за влага и 4 пат. 4 пат се протега. Перформансите се вклопуваат-малку пошироко вклопуваат во рамената, градите и ракавите за да обезбедат максимална удобност и слобода на движење за време на играта. Puma Golf е бренд што турка ограничувања, граници и култура. Одликувајќи се со Cloudspun, ултра-мека, четиринасочна истегнување, ткаенина за влага, со стил што добро се спарува со вашите омилени шорцеви за голф.

Избор на клиенти..