• Свеж
Shuangniu 10 парчиња 96мм кујнски рачки со завртки од не'рѓосувачки челик Т бар кабинет шкаф рачка Повлечете рачка рачка на вратата поставена за кујнски фиоки за спална с?
zoom_in

Shuangniu 10 парчиња 96мм кујнски рачки со завртки од не'рѓосувачки челик Т бар кабинет шкаф рачка Повлечете рачка рачка на

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Количина : 10 компјутери 96мм сребрени рачки на Т лента со 20 завртки, целокупна должина со 150мм, центар за дупки : 96мм, дијаметар : 10мм, висина : 35мм. Материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, четкан готов, не е лесен за избледување, отпорност на корозија и отпорност на топлина, голема густина, обезбедете ја рачката трајна и не 'рѓа. Корисно : Овие се ракуваат погодни за различни стилови на ормани, гардероба, вино кабинет, шкафче. особено кујни и бањи. Идеално за замена на оштетените/скршените рачки за влечење на шкаф, класични ретро рачки, едноставни и практични, лесни за инсталирање. - Ако имате проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме. Количина : 10 компјутери 96мм сребрени рачки на Т лента со 20 завртки, целокупна должина со 150мм, центар за дупки : 96мм, дијаметар : 10мм, висина : 35мм. Материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, четкан готов, не е лесен за избледување, отпорност на корозија и отпорност на топлина, голема густина, обезбедете ја рачката трајна и не 'рѓа. Корисно : Овие се ракуваат погодни за различни стилови на ормани, гардероба, вино кабинет, шкафче. особено кујни и бањи. Идеално за замена на оштетените/скршените рачки за влечење на шкаф, класични ретро рачки, едноставни и практични, лесни за инсталирање. - Ако имате проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме. Постојат многу добри производи во мојата продавница, можете да кликнете за да ги видите, доколку имате потреби, ве молиме слободно оставете ми пораки : Овие кујнски рачки се шуплива конструкција, изработена од плоштад од не'рѓосувачки челик со тркалезна база. Севкупната рачка е лесна, но цврста, многу цврста кога ќе се инсталираат. Должината на завртките што ги нудиме е 2.2mmproduct Спецификации : Материјал : не'рѓосувачки челик : Сребрена е рачка : 32мм. Популарен дизајн на минималистичка рачка. Тенок облик има чувство на положување и линии на повисоко ниво, веднаш зголемување на изгледот на кабинетот за десетици процентни поени, а визуелниот ефект е полн. Т-облик на рачка модерна и класична, никогаш не застарена за проверка на време кога ќе го добиете пакетот, ако имате какви било прашања, ве молам испратете ми е-пошта, ќе одговорам брзо.

Избор на клиенти..