• Свеж
HeyiarBeit Rymer Reamer 13 mm Алуминиумска алатка челик H8 9CRSI Алатка за сечење на рацете за мелење на рацете 1 парчиња
zoom_in

HeyiarBeit Rymer Reamer 13 mm Алуминиумска алатка челик H8 9CRSI Алатка за сечење на рацете за мелење на рацете 1 парчиња

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

[9 CRSI легура алатка за челик Reamer]- тврд и издржлив, достигнува H8 ниво на точност на дупчење и ја намалува грубоста на површината на работните парчиња. Дијаметар за прибирање : 13мм / 0,51 ", Должина на флејта на алатка : 72мм / 2,83", целосна должина : 135мм / 5.31 " . [Hand Reamer]- Reamer може да биде рачно управуван со употреба на клучеви и да се користи за намалување на светлината, поправка на работа, отстранување на залиха или едноставно за зголемување на дупките. [Неципирана алатка]- Карактеристики само основната подлога без дополнителен третман или облоги, соодветно за широк опсег на апликации. [Алатка за директно флејта]- Овозможува чипови да соберат во флејтите при сечење, добро прилагодени за повеќето апликации во плитки намалувања. Отпорност на топлина, долг животен век на услугата. Ironелезо, бакар, легура на магнезиум, пластика, дрво, итн. : 72мм / 2,83 ", целокупна должина : 135мм / 5,31". [Rand Reamer]- Reamer може да се управува со употреба на клучеви и да се користи за намалување на светлината, поправка на работа, отстранување на залиха или едноставно за зголемување на дупките. [Неципирана алатка]- Се одликува само со основната подлога без дополнителен третман или облоги, погоден за широк опсег на апликации. [Алатка за директно флејта]- им овозможува на чиповите да соберат во флејтите при сечење, добро прилагодени за повеќето апликации во плитки намалувања. Отпорност на топлина, долг животен век. [Апликација]- Наменето за точно враќање во алуминиум, леано железо, бакар, легура на магнезиум, пластика, дрво, итн. Heyiar Beit Rymer Reamer 13мм Алуминиумска алатка челик H8 9 CRSI секач за мелење на рацете Tooldescription : *Алатките немаат завршница или обложување. Тие се добар избор за апликации за општа намена.*Директното тресење се дизајнирани за точно враќање во алуминиум, леано железо, бакар, легура на магнезиум, пластика, дрво, итн.*Рачните вртежи можат да бидат управувани со употреба на клучеви и се користат за Светлосна работа, поправка на работа, отстранување на акции или едноставно за зголемени дупки. Спецификација : Име на производ : РАБОТНИ РЕАМЕРМАТЕРИЈА : 9 CRSI АЛЕЛ АЛАЛ АЛАЛЕЦИЈА СТЕЛЕКУРАЦИЈА : H8 CUTTING DIAMETER : 13m M / 0,51 Inchpackage Содржина : 1 x Hand Reamer.

Избор на клиенти..