• Свеж
Кошарка Поп -дополнување на алиштата со подножје со патент за патент за перење со рачки со рачки што може да се сруши за складирање на корпа за облека Организатор за
zoom_in

Кошарка Поп -дополнување на алиштата со подножје со патент за патент за перење со рачки со рачки што може да се сруши за складирање

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Деликатните копчиња на долниот раб можат добро да го задржат преклопениот попречува кога ќе се чува. 【Широко користена】 Можете да ја користите оваа корпа за да чувате играчки, облека, книги, духови и други предмети. Елиминирајте ги проблемите предизвикани од акумулацијата на прашината на вашите книги или играчки. 【Совршен подарок】 различен од чистата складирање на корпи за канти за боја, интересното и шарено дизајнирање на образец додава допир на декоративен шарм во вашата соба, бања или просторија за перење. -Оваа корпа е лесно да се исчисти со влажна крпа. Пакетот вклучува : -1* Големина на алишта за перење алишта : 15,7 × 15,7 × 18,5 инчи, (59 л) Поп -доп за перење алишта : -Изработено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мала тежина, трајна и преклоплива. Елиминирајте ги проблемите предизвикани од акумулацијата на прашината на вашите книги или играчки. Можете да го преклопите кога не го користите.

Избор на клиенти..