• Свеж
Копче тапа и инсталатор за мијалник и мијалник, мултифункционална алатка за клучеви за тоалетна чинија, мијалник, бања, водовод во кујната и повеќе
zoom_in

Копче тапа и инсталатор за мијалник и мијалник, мултифункционална алатка за клучеви за тоалетна чинија, мијалник, бања, водовод

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Направено од високо квалитетни материјали-клучот од 8-ин1 слив е изработен од извонреден пластичен и алојски метален материјал со голема јачина, што е еколошки, анти-стареење и отпорни на абење, не лесно деформирани, издржливи за долгогодишна употреба и има и има долго време и има мазна површина што нема да ви ги почеша рацете. Вклучете - 1 инсталатор за тапа и мијалник, 2 прилози за соголување (4cm/1.57in, 4,6 см/1.81in), 2 завртки, 1 прицврстување за соблекување во форма на Т. Алатката за инсталирање на мијалник може да замени различни глави за расклопување за различни ореви. Широко користен на различни места - овој мултифункционален клуч за цевки може брзо да гради и демонтира зглобови. Погодно за навртки за снабдување, исклучете ги вентилите, корпите за центри, орев за снабдување, ореви од тапа, итн. Идеално за тоалетна чинија, мијалник, бања, водовод на кујната и многу повеќе. Корисно - едноставно заклучете ја позицијата и брзо вртете ја, а потоа повторно инсталирајте ја навртката на тапа. Едноставно влечете на своето место и пресврт, а потоа поставете ја монтажната навртка назад на тапа. Дополнителниот долг дизајн овозможува вртење на прицврстување на ореви на чешми и вентили на топки што е тешко да се пристапи. Купете со доверба - какво било незадоволство од производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ќе најдеме решение заедно и ќе го направиме одлично искуство за купување. 8 во 1 клуч за мијалник се користи за инсталација на цевки под бањи, тоалети, кујни и мијалници. Инсталатор за тапа, најпогоден за навртки за снабдување, исклучување на вентилите, корпи за центри, навртки за снабдување, ореви од тапа. Корисно е и лесно да се работи.

Избор на клиенти..