• Свеж
Тесна платформа за конусна врска со директно рамо Ø4.0mm
zoom_in

Тесна платформа за конусна врска со директно рамо Ø4.0mm

DEN 240.00

Стока
check Достапно.

Пакетот вклучува : директно + завртка. Квалитети : тесна платформа, висока отпорност на корозија, био-компатибилност. Должина на рамената : 1мм, 2мм, 3мм. Дијаметар : .04.0мм. Земја на производство : Израел. Пакетот вклучува : директно + завртка. Квалитети : тесна платформа, висока отпорност на корозија, био-компатибилност. Должина на рамената : 1мм, 2мм, 3мм. Дијаметар : .04.0мм. Земја на производство : Израел. Директно остануваат стабилни, дури и кога дебелината на wallидот е намалена на 0,1 мм. Тие се користат во измислицата на задржани реставрации, единечни круни или мостови.

Избор на клиенти..