• Свеж
Femaleенски навојна тркалезна резба, 18-8 не'рѓосувачки челик, 1/4 во ОД, 1/4 во долга, големина од 8-32 конец, 1 во должина на женска нишка, пакет од 500
zoom_in

Femaleенски навојна тркалезна резба, 18-8 не'рѓосувачки челик, 1/4 во ОД, 1/4 во долга, големина од 8-32 конец, 1 во должина

DEN 1134.40

Стока
check Достапно.

Тип : Femaleенски навој на тркалезно застој. Материјал : 18-8 не'рѓосувачки челик. Надворешен дијаметар : 1/4 ". Должина : 1/4". Должина на женската нишка : 1 ". Тип : женски навојна тркалезна застој. Материјал : 18-8 не'рѓосувачки челик. Надворешен дијаметар : 1/4". Должина : 1/4 ". Femaleенска нишка должина : 1". Женски навојни кружни исклучувања се навојни цевки. Двете страни имаат крај на женски навој, кој се користи за да се монтираат две компоненти на фиксно растојание од едни со други.Тип : застојот - женски навој Дијаметар : 1/4 "Должина : 1/4" Femaleенска нишка Должина : 1 "Материјал : 18 -8 Не'рѓосувачки челици се сретнаа : ASTM A380.

Избор на клиенти..