• Свеж
Yamawa TSUN1D1NEBA YMW Стандардна серија Hand Tap GH1 бр.1-64UNC 1.5p
zoom_in

Yamawa TSUN1D1NEBA YMW Стандардна серија Hand Tap GH1 бр.1-64UNC 1.5p

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

HT се произведени од сопствениот челик со голема брзина на YMW за максимална цврстина и живот на абење. ХТ се најпопуларен стил на славини за општа намена за прислушување под моќ. Светла завршница на дното (15 нишки). Земја на потекло : Јапонија. HT се произведени од сопствениот челик со голема брзина на YMW за максимална цврстина и живот на абење. ХТ се најпопуларен стил на славини за општа намена за прислушување под моќ. Светла завршница на дното (15 нишки). Земја на потекло : Јапонија. HT GH1 бр.1-64 UNC 1.5p. Yamawa TSUN1 D1 NEBA YMW TAP Стандардна серија HAND TAP GH1 NO.1-64 UNC 1.5 P.

Избор на клиенти..