• Свеж
Даналан Сублимација Чаши, Премиум Кафе Чаши Во собата на 12 Бели Керамички Сублимација Чаши 11 мл Божиќ Кафе Кригла За Супа Чај Млеко Млеко Топло Чоколадо
zoom_in

Даналан Сублимација Чаши, Премиум Кафе Чаши Во собата на 12 Бели Керамички Сублимација Чаши 11 мл Божиќ Кафе Кригла За Супа

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Заштедете време и напор, лесно и удобно. Можете исто така да го користите за да направите подарок, занает, декорација за прикажување, украсување соби или давање на вашите најблиски. Празната керамичка шолја за кафе може слободно да биде дизајнирана да прави фото кригла, промоција, подарок за дипломирање, подарок за венчавка, личен сувенир, уметнички дела како што сакате. Доколку имате некаков проблем со нашите керамички чаши за сублимација, слободно контактирајте не за замена или враќање на средствата. Карактеристика : Овие чаши за сублимација се направени со супериорни керамички и уникатни технички премази, кои се супериорни во однос на обичните чаши за кафе, отпорни на абење и издржливи.●ПРЕМИУМ ЧАШИ ЗА СУБЛИМАЦИЈА●Изработени Од висококвалитетен керамички материјал и извонредна обвивка, овие чаши за сублимација се без БПА, цврсти, издржливи, отпорни на високи и ниски температури и може да се стават во фрижидер или микробранова печка. Голема бела керамичка сублимација чаши за кафе, чај, топло какао, млеко, лате, житни култури и многу повеќе. Достапно во 12 парчиња бели керамички чаши за кафе од 11 мл за да ги задоволи вашите различни потреби. Големата рачка ви овозможува удобно да ги држите чашите за сублимација Спецификација : Точка : Сублимација Чаши Материјал : Керамичка Боја : Бел Капацитет : 11оз Количина : 12 Пакетот вклучува : 12 х Совети за ранец за носачи На Миленичиња : Поради разликата помеѓу мониторот и светлината, ќе има мала разлика во бојата на овие празни чаши за сублимација.

Избор на клиенти..