• Свеж
5х5 ХД Чипка Затворање Перики Човечка Коса Претходно Откинати 5х5 Тело Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса За Жени 150% Густина 10А Бразилска Девица 5х5 Транспарентни
zoom_in

5х5 ХД Чипка Затворање Перики Човечка Коса Претходно Откинати 5х5 Тело Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса За Жени 150% Густина

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Тоа е 100% човечка коса, така што може да биде обоена и избелена. Љубезно ви предлагаме Прво да земете неколку влакна За да направите текст. Ве молиме обрнете внимание на времето за боење на косата и температурата на боење. Тоа е 100% човечка коса, така што може да се исправи. Ве Молиме подигнете ја температурата полека, ова подобро ќе ја заштити вашата перика. Може да се раздели средниот дел и страничниот дел. Може да направи пунџа за коса. Може да се направи половина до половина надолу стилови. Должината На Косата На Предната Перика Од Чипка Со Бранови На Телото треба прво Да се Истегне, а потоа да се Измери Должината од Вртење На Главата до Најдолгата Коса на дното. Целата коса во нашата компанија е 100% бразилска човечка коса. Непреработена Човечка Коса, ние само избираме коса која директно се сече од млади девојки, многу Природна, Мека и Здрава, Се Збогува Со Хемикалии кои се штетни за косата и скалпот. Имаме сопствена голема фабрика, имаме извонредна изработка, нашата коса е професионално дезинфицирана, ве молиме бидете сигурни во нас. Природна Линија На Косата. Бебешка Коса Наоколу. Природен Изглед, Како Своја Коса. Слободен Дел. Одговара На Повеќето Глави. Швајцарска Чипка, Повеќе Дише И Мека. Уникатен стил на плетенка. Може да се направи половина до половина надолу стилови. Може да се раздели средниот дел и страничниот дел. Отворете повеќе можности за вашата убавина. 5х5 ХД Чипка Затворање Перики Човечка Коса Предности : Телото Бран Чипка Затворање Перики Човечка Коса Со Бебешка Коса Претходно Изветвени Јазли. 5х5 Перики За Затворање Карактеристики На Човечка Коса : Светло-Кафеава Боја На Чипка, Просечна Големина На Капачето Околу 22,5 инчи и Прилагодливи Ремени и Три Чешли, Совршено Одговараат На Повеќето Глави. 5х5 Чипка Затворање Перика Квалитет : Висок Квалитет На Телото Бран Човечка Коса Перики, Може да биде Обоена, Исправи, Изветвена и Редизајнирана како Своја Коса. Здрави И Живописни, Удобни Против Кожата. 5х5 ХД Чипка Затворање Перики Материјал : Чипка Пред Перики Човечка Коса Со Бебешка Коса Претходно Изветвена Изветвена Јазли, 100% Девствена Човечка Коса Бразилски Бран На Телото Чипка Предна Перика. Бесплатно ризично за купување : Исполнување со (Фба) Испорака. Премиер бродови брзо во рок од 1-3 работни дена. 24-часовна онлајн услуги на клиентите. 30 дена враќање без никаква причина. Аплицирајте На Забави, Роденден, Патување, Прослава, Свадба, Дипломирање и Секојдневен Живот,Лесно Менувајте Го Стилот на Косата, Секогаш и Каде и да сте. Косата на џалесин ве прави поубави и помодерни, ве тера да се заљубите во животот и да го направите вашиот живот поубав!.

Избор на клиенти..