• Свеж
Јитахом Тропски Тавански Вентилатори Со Светло И Далечинско, 52 Инчно Светло На Вентилаторот Со Мемориска Функција, Светла Што Се Менуваат Боите, Тивок Мотор, Тајме?
zoom_in

Јитахом Тропски Тавански Вентилатори Со Светло И Далечинско, 52 Инчно Светло На Вентилаторот Со Мемориска Функција, Светла Што

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

ТРОПСКИ ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : Сертифициран ОД ЕТЛ; Одликувајќи се со месинг финиш, лесен сад лесен и изработен со 5 сечила од палми направи изглед на дизајнот на островот, додавајќи крајбрежен режим на вашите внатрешни или надворешни простори. РЕВЕРЗИБИЛНА и акрилната абажур има добра транспарентност 1/2/4/8 тајмер и 3 брзини функција направете ги вашите дневни рутини поредовно или ви дава безгрижен сон; вклучен држач за монтирање на ѕид е интимен дизајн за невнимателните. КОМПАТИБИЛЕН СО ТРИ МОНТИРАЊЕ : 5"/10 "надолната шипка вклучува во пакетот овозможува 3 флексибилни начини на монтирање : надолна шипка(стандардна); аголна монтажа(наклонета) и ниска монтажа за повеќето домашни простори (Идеална висина на подот : 9'-10' ).

Избор на клиенти..