• Свеж
Нба Млади 8-20 Официјално 2021-22 Градско Издание Шорцеви За Изведба На Свингман
zoom_in

Нба Млади 8-20 Официјално 2021-22 Градско Издание Шорцеви За Изведба На Свингман

DEN 659.20

Стока
check Достапно.

100% Полиестер. Еластично затворање. Машинско Перење. Официјално Лиценциран Производ. Топлина Запечатени Графика. 100% Полиестер-Машина Перат-Еластична Половината Бенд. Одговара : Млади 8-20. Млади момчиња големина : Мали (8), Средни (10-12), Големи (14-16), Х-Големи (18-20). Вашето момче е тврдокорен навивач на НБА И активно дете кое ужива да игра кошарка со пријателите. Осигурајте се дека се подготвени за следната игра со пикап со тоа што ќе ги Добиете Овие Официјални Шорцеви За Шорцеви. Со Суви ткаенини и технологија, овие квалитетни шорцеви ќе го одржат вашето атлетско дете подготвено за се на теренот.

Избор на клиенти..