• Свеж
LOVEVOOK Лаптоп Ранец За Жени 15.6 Инчен Лаптоп Торба СО USB Порта, Мода Водоотпорен Ранци Наставничка Медицинска Сестра Стилски Патни Торби Гроздобер Дневни Пакети За Ра?
zoom_in

LOVEVOOK Лаптоп Ранец За Жени 15.6 Инчен Лаптоп Торба СО USB Порта, Мода Водоотпорен Ранци Наставничка Медицинска Сестра Стилски

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Големина На Ранец : 11,5"Л * 17" Ч * 7,2 " Д;. Големина На Џебот На Лаптопот : 11"Л * 16" Ч;. Тежина : 1,82 килограми;. Волумен : 23Л;. Примарен Материјал : најлонски материјал отпорен на Вода. ?ПОВЕЌЕ ОДДЕЛИ? - Вкупно 4 прегради : 1 посебен оддел за лаптоп, 1 главен оддел и 2 предни прегради обезбедуваат мултифункционални за вашиот компјутер, папка А4, книги, облека итн. +ЗАШТИТА на ЛАПТОПОТ-посветениот оддел за лаптоп се вклопува до лаптоп од 15,6 инчи, дојдете со еластичен ремен може да понуди оптимална заштита за вашиот лаптоп. Таблет слот одговара 13.3 "лаптоп, 12.9" i Pad. Одлична идеја за некој со повеќе електронски уреди. ?ПОГОДНОСТ ВО ДВИЖЕЊЕ? - Со ремен за багаж на грбот, му овозможува на ранецот безбедно да се вклопи на рачката на тркалачкиот куфер - олеснете го товарот на вашето патување. Задниот скриен џеб седи на телото на носителот. Тешко е да ги украдеш твоите скапоцености без да го почувствуваш тоа. Ајде да патуваме. ?USB ПОРТА ЗА ПОЛНЕЊЕ? - Со внатрешен кабел за полнење и надворешна USB порта, ранецот обезбедува поудобен и полесен начин за полнење на вашите уреди. Нема потреба да ја задржите енергетската банка на раката,да го олесните животот. ?ИЗДРЖЛИВ И ВОДООТПОРЕН? - Ранец ЛОВЕВУК изработен од најлонска ткаенина со висока густина, третираниот материјал го прави ранецот посилен и отпорен на вода. Лесен : 1,82 фунти. Големина : 11.5"L * 17"H * 7.2" D. Спецификација : . Мулти-Оддел и Џебови : . Овој ранец за лаптоп погоден за училиште, колеџ, патување, работа, патување, секојдневна употреба, вежбање итн. Тоа е прекрасен практичен подарок и подарок за вашето семејство, пријатели. LOVEVOOK е специјализиран за голема разновидност на првокласни ранци, чанти, чанти со вкрстено тело и торби за торби итн. Нашата фабрика има богато искуство во производството, квалификувана, извонредна изработка, за да обезбеди висококвалитетни производи. Ние сме посветени на дизајнирање едноставни, атмосферски и стилски производи за да донесеме погодност и задоволство во вашиот живот. Придружете ни се, LOVEVOOK секогаш ќе биде со вас!.

Избор на клиенти..