• Свеж
Заштитник За Допир со боксови Компатибилен СО ASUS Chromebook Flip CX5-ClearTouch За Подлога За Допир, Заштитник На Штитот На Штитот Филмска Кожа
zoom_in

Заштитник За Допир со боксови Компатибилен СО ASUS Chromebook Flip CX5-ClearTouch За Подлога За Допир, Заштитник На Штитот На

DEN 207.20

Стока
check Достапно.

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен СО ASUS Chromebook Flip CX5 (CX5601). Чувајте Го Вашиот Chromebook Flip CX5 (CX5601)?подлогата за допир или подлогата за тачпад заштитени без да ја жртвуваат чувствителноста на допир! Вашата подлога за допир ќе биде ЗАШТИТЕНА од гребнатини и други оштетувања. Во случај на случајно оштетување на Вашиот Чист Допир, само излупете го Чистиот Допир и вашата подлога за допир ќе биде добра како нова! Бидете сигурни дека веднаш нанесете уште Еден Чистач!. ? [НАПРЕДНО] Чистиот Допир се прилепува беспрекорно и беспрекорно на вашата подлога за допир со специјално лепило БЕЗ ЛЕПАК и никогаш нема да остави лепливи остатоци што можат да ја оштетат вашата подлога за допир. ? [СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ] Направено Со цврст, висококвалитетен, двослоен филм, нашиот Заштитник За Чист Допир е ДИЗАЈНИРАН СО ПРЕЦИЗНОСТ за да одговара на точните димензии на подлогата за допир на вашата сакана Chromebook Flip CX5 (CX5601). ? [МАТ ПОВРШИНА] нашиот уникатен Чистач е дизајниран со површина слична на хартија, додека ГО одржува СВОЈОТ ЈАСЕН изглед за да обезбеди подобрено искуство. Совршен за мазен допир и погодност за пишување. ✌ [ДВО-ПАКЕТ] [ЗАБЕЛЕШКА] Овој Производ не го покрива Вашиот Chromebook Flip CX5 (CX5601)?с екран, Тоа е Заштитник за вашата подлога за допир. Доаѓа со 2 (ДВА) Заштитници На Чистач-Чувајте еден за идна употреба или споделете го со пријател за да ја споделите радоста!. Заштитник На Подлогата За Допир со боксови Компатибилен СО ASUS Chromebook Flip CX5 (CX5601).Заштитете ја вашата подлога за допир или подлога од гребнатини со Боксови?Клеартуш!Чувајте Го Вашиот Chromebook Flip CX5 (CX5601)?подлогата за допир или подлогата за тачпад заштитени без да ја жртвуваат чувствителноста на допир! Вашата подлога за допир ќе биде ЗАШТИТЕНА од гребнатини и други оштетувања. Во случај на случајно оштетување на Чистиот Допир, само излупете го Чистиот Допир и вашата подлога за допир ќе биде добра како нова! Бидете сигурни дека веднаш нанесете уште Еден Чистач!Чистиот Допир се прилепува беспрекорно и беспрекорно на вашата подлога за допир со специјално лепило БЕЗ ЛЕПАК и никогаш нема да остави лепливи остатоци што можат да ја оштетат вашата подлога за допир.Направен со цврст, висококвалитетен, двослоен филм, нашиот Заштитник За Чист Допир е ДИЗАЈНИРАН СО ПРЕЦИЗНОСТ за да одговара на точните димензии на подлогата за допир на вашата сакана Chromebook Flip CX5 (CX5601).Нашиот уникатен Чистач е дизајниран со површина слична на хартија, додека ГО одржува СВОЈОТ ЈАСЕН изглед за да обезбеди подобрено искуство. Совршен за мазен допир и погодност за пишување.[ЗАБЕЛЕШКА] Овој Производ не го покрива Вашиот Chromebook Flip CX5 (CX5601)?с екран, Тоа е Заштитник за вашата подлога за допир. Доаѓа со 2 (ДВА) Заштитници На Чистач-Чувајте еден за идна употреба или споделете го со пријател за да ја споделите радоста!.

Избор на клиенти..