• Свеж
Скечерс Машки Пријатен Кампер Пуфер Сабо В/Шерпа
zoom_in

Скечерс Машки Пријатен Кампер Пуфер Сабо В/Шерпа

DEN 740.80

Стока
check Достапно.

Произведено во САД или Увезено. Етилен Винил ацетат единствен. Петицата мери приближно 1". Обликувана ЕВА. Лесен горен дел. Пријатна постава на шерпа. Контурно удобно подножје. Машина за перење-ладно, нежен циклус. Сув воздух во сенка. Лежерниот стил се среќава со топло и пријатно Во Skechers Poamies® : Пријатно затнување На Камперот. Овој пуфер извајан удобен лизгачки затнување се одликува со флексибилен горен дел НА ЕВА со пријатна постава на шерпа и контурно амортизирано подножје.

Избор на клиенти..