• Свеж
Преработена Коница Минолта 950-183 Црна Боја Ласерски
zoom_in

Преработена Коница Минолта 950-183 Црна Боја Ласерски

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Зошто "Супер" - Реман; (#1) јадра со врвен квалитет, (#2) Комерцијална стерилизација и автоматско производство, (#3) Тонер и мастило со Највисок квалитет и применуваме дополнителни тестови пред пакување за да се осигураме дека испраќаме работен кертриџ. 10000. 1-годишна гаранција, употребата на овие касети за печатење не ја поништува гаранцијата на вашиот печатач. 100% Гаранција За Изведба. Коника Минолта 7812, 7820-Преработен Тонер Кертриџ, Црн (Висок Принос) Крст Компатибилен СО ОКИ 41304208/41963004, Ксерокс 006Р90293/006Р90303.

Избор на клиенти..