• Свеж
Озиркат Тесла Тркала Центар Капи одговара За Тесла Модел С/3/Х, 4 Центар Центар Капа + 20 Навртки Навртки Покрива, Црна/Сребрена
zoom_in

Озиркат Тесла Тркала Центар Капи одговара За Тесла Модел С/3/Х, 4 Центар Центар Капа + 20 Навртки Навртки Покрива, Црна/Сребрена

DEN 255.84

Стока
check Достапно.

Висококвалитетен Материјал-Изработен од висококвалитетен АБС + компјутерски материјал, висока цврстина и цврстина, антикорозија, добро запечатување. Силен и издржлив. Специјално дизајниран за сопствениците На Тесла, направете ја Вашата Тесла да се издвојува од другите. Прилагодено Дизајн-ова лого тркало за центар капи специјално се вклопува За тесла 18 инчен тркало. Големина на централното Капаче : 56мм/2,2 инчи. Одговара на Сите Тесла Модел 3, Модел С, Модел Х Возила. Водоотпорен и Отпорен на Прашина - Одлична водоотпорна, отпорна на прашина, функција отпорна на гребење со перформанси на запечатување. Нема потреба да се грижите за миење автомобили или оштетување од дожд, ќе ги оштети внатрешните делови на светлото на центарот. Лесна Инсталација-Отстранете го филмот/пластичниот капак пред да ги инсталирате капачињата на центарот. Користете го извлекувачот за да го наградите оригиналниот капак на тркалото, а потоа притиснете го капачето на нашиот центар со точна локација. Основни Додатоци-Совршени Додатоци за вашата Тесла. Вклучен пакет : 4 x центар центар капаци, 20 x тркала навртки капаци, 1 x навртка навртка капак извлекувач. Спецификација : Материјал : АБС + Компјутер Големина На Капачето на Тркалото : 56мм/2,2 инчен Пакет вклучуваат : 4 Централни Капачиња На тркалата 20 х Капачиња на Навртките на Тркалата 1 х Извлекувач На Капакот на Навртката.

Избор на клиенти..