• Свеж
Филтер За Воздух MK04 Компатибилен Со Aroeve MK04 MG04JH Air Puri fier, 3 Фаза H13 Вистински Хепа Филтер Mk04 Замена Филтер, ДЕЛ БР. МК04ЛКС
zoom_in

Филтер За Воздух MK04 Компатибилен Со Aroeve MK04 MG04JH Air Puri fier, 3 Фаза H13 Вистински Хепа Филтер Mk04 Замена Филтер,

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Совршена Компатибилност : нашиот премиум филтер за замена MK04 е компатибилен со Aroeve MK04 MG04 JH Прочистувач на Воздух. Во споредба Со Дел #Mk04lxpleash проверете го вашиот модел на прочистувач пред да направите нарачка. Повеќеслојна Филтрација : нашиот филтер за замена MK04 е дизајниран Во вистински h13 hepa слој, високоефикасен слој со активен јаглен и фин слој Пред Филтер, кои работат заедно за да ги намалат честичките во воздухот и несаканите мириси во вашиот животен простор за подобрување на квалитетот на воздухот, што го прави добар избор за домови со домашни миленици, готвење и пушачи. Вредни Пакети : вредниот пакет вклучува 2 филтри за замена СО висока ефикасност МК04. Нашиот филтер МК04 може лесно да се инсталира без никакви алатки. Нашиот филтер МК04 има ист квалитет и функција како и оригиналот, го тестиравме претходно за продажба, ве молиме не грижете се да купите. Совет за топло Одржување : за Да се осигурате Дека Вашиот Прочистувач НА Воздух МК04 работи со високи перформанси, препорачајте да го заменувате филтерот МК04 на секои 6-8 месеци, исто така во зависност од вашата фреквенција на употреба. Среќа На клиентите : Ако имате какви било прашања во врска со филтерот за замена MG04 JH, слободно контактирајте не, ние сме посветени да понудиме висококвалитетни производи и да обезбедиме ефикасна услуга за клиентите. Димензија На Производот : . Пакетот Вклучува : . Материјал Одделение : . Еклифи Висококвалитетен Филтер За Замена. Компатибилен со : . Арове МК04(Мг04јх) Прочистувач На Воздух. Дел Број : . Совет За Топло Одржување : за Да се обезбеди Вашиот Прочистувач на Воздух да работи со високи перформанси, препорачајте да го заменувате филтерот за замена МК04 на секои 6-8 месеци, исто така во зависност од вашата фреквенција на употреба.

Избор на клиенти..