• Свеж
Бригс &засилувач; Рајли Голем 2-Тркало Дуфла, Црна, 29-Инчен
zoom_in

Бригс &засилувач; Рајли Голем 2-Тркало Дуфла, Црна, 29-Инчен

DEN 11184.00

Стока
check Достапно.

Надворешна Рачка : Обезбедува оптимален капацитет и рамна површина за пакување внатре за да се минимизираат брчките. Лесна рамка од саќе : обезбедува флексибилност, издржливост и задржување на обликот. Максимално складирање : Џеб со Патент за брз пристап до вашите personal предмети. Склопувачки : отстранлив страничен панел ви овозможува беспрекорно да ја срушите торбата за складирање. 2 Дизајн На Делот : голем дел од дуфли има панели за прицврстување облека за да ја задржи облеката на место; дното со патент за рамен дел за пакување. Бригс И Рајли Голема Торба За Дуфли Со 2 Тркала (29" х 18" х 16.5") е паметно спојување помеѓу дуфла и исправена, со раствор за пакување од 2 секции за лесна организација. Големиот дел за дуфли содржи панели за прицврстување облека за да се минимизираат брчките и менувањето додека сте во транзит. Доаѓа и со широк мрежест џеб со патент за организирање на вашата долна облека. Надворешноста има рационализирани заглавени стапала што ги отклонуваат ударите, додека врвниот кожен врв и страничниот зафат нудат различни начини да ја држите чантата. Тркалата со висока густина нудат извонредно непречено тркалање. Обвивка во материјал отпорен на удари за да се зголеми заштитата, истовремено обезбедувајќи издржливост за безброј милји. Дизајниран со самопоправка НА ПАТЕНТИТЕ YKK RC повикуваат на непречено дејство на патентот со повлекување на патентот што може да се заклучи. Торбата може да се исчисти со мека, влажна крпа или ролери за четка за лепило. Ако вашата торба е некогаш скршена или оштетена, ние ќе ја поправиме бесплатно, нема потреба од доказ за купување, нема прашања.

Избор на клиенти..