• Свеж
Новогодишен Подарок-Среќна Нова Година 2020 Резервоарот
zoom_in

Новогодишен Подарок-Среќна Нова Година 2020 Резервоарот

DEN 888.00

Стока
check Достапно.

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Машинско Перење. Ова е совршена кошула за новогодишната ноќ. Достапен е во големини за мажи и жени за ваша удобност. Тоа ќе направи одлична идеја за подарок за секој роденден, божиќ, дипломирање или секоја пригода за давање подароци. Луѓето кои со нетрпение ги очекуваат новогодишните прослави и забави сигурно ќе ја сакаат оваа маичка со кратки ракави. Ова се кошули со кул изреки, смешна графика и новогодишна тема. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Оваа прекрасно дизајнирана среќна нова година 2020 маица е совршена за подарок или за себе. Луѓето кои со нетрпение ги очекуваат новогодишните прослави и забави сигурно ќе ја сакаат оваа маичка.

Избор на клиенти..