• Свеж
Цуоио Флип капак За Хидро Колба Широка Уста 32 40 мл Со Флексибилна Рачка, Заменлив Капак За Кафе Компатибилен Со Хидрофлака, Налген и Повеќе Врвни Брендови За Шишиња
zoom_in

Цуоио Флип капак За Хидро Колба Широка Уста 32 40 мл Со Флексибилна Рачка, Заменлив Капак За Кафе Компатибилен Со Хидрофлака,

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Компатибилност : Моментално компатибилен со Хидро Колба, Чист Кантин, Налген и Едноставни Модерни Широки Шишиња Со Вода за Уста. ЗАБЕЛЕШКА : не е компатибилен со Тал, Фнова или Колба. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : практично и практично отворање со едно копче за работа со една рака, овозможувајќи им на луѓето да бидат целосно без рака. Кога ќе почнете да пиете, можете да го користите вашиот мобилен телефон или да пиете топла шолја кафе со другата рака. БПА БЕСПЛАТНО : Изработен од висококвалитетни материјали, класичниот дизајн на мазна обвивка ја истакнува текстурата.Бпа слободен, за да се обезбеди апсолутен квалитет на водата.Кога ќе го зачувате леденото кафе, може да го одржува пијалокот ладен долго време додека го филтрирате мразот, правејќи го кафето ладно и свиленкасто. ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ : Опремени со ажуриран систем на излив и двојни силиконски запечатувачки дихтунзи, нашите капаци обезбедуваат сигурна запечатена состојба и ја прават вашата хидро чаша 100% отпорна на истекување кога капаците се затворени правилно, за да можете да бидете сигурни додека ги земате омилените пијалоци со вас цел ден. Совршен за употреба во теретана, канцеларија, патување или на училиште. ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ Добијте висококвалитетен производ и услуги на клиентите во прв пат. Контактирајте не директно ако некој проблем, ние се обезбеди 100% задоволство на клиентите. ПОТСЕТУВАЊЕ : НЕ за тесна или стандардна уста, не за гимнастичар или режач. Флип Капак (Надворешен Дијаметар 2.2"), совршено вклопување под БРЕНДОТ и ОЗ. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД. КАПАКОТ ОД СЛАМА ОДГОВАРА САМО НА БРЕНДОТ СПОМЕНАТ ПОГОРЕ И ШИШЕТО СО ШИРОКА УСТА. НИКОГАШ НЕ КОРИСТЕТЕ ГО КАПАКОТ ЗА ДРУГИ БРЕНДОВИ НЕСПОМЕНАТИ.

Избор на клиенти..